Sportrooster

Omnisportvereniging Hirundo Lage Zwaluwe

SV HIRUNDO

Sportrooster



  Maandag

 

Judo                              15.00u - 16.00u          5 t/m 7 jaar

Judo                              16.00u - 17.00u          8 t/m 9 jaar

Judo                              17.00u - 18.00u          10 jaar en ouder.

 

         

Volleybal                       20.00 - 21.30u            competitie programma

                                                                         zie activiteiten pagina               

                                                                         home site


  Dinsdag

 

Volleybal                       09.00 - 10.30u            Dames recreanten

Gymnastiek                  18.30 - 19.30u             6 - 8 jaar

Gymnastiek                  18.30 - 20.00u             9 - 12 jaar

Gymnastiek                  18.30 - 20.00u            10+

Gymnastiek                  20.15 - 21.15u            Dames+Heren 20+

 

  Woensdag


Gymnastiek                    17.00 - 17.45u          Groep 1 - 2

Gymnastiek                    17.00 - 18.00u          Groep 3 - 4

Gymnastiek                    17.00 - 18.00u          Groep jongens 5-6-7

Gymnastiek                    18.00 - 19.00u          Groep 5 - 6 (meisjes)

Gymnastiek                    18.00 - 19.00u          Groep 7      (meisjes)

Gymnastiek                    19.00 - 20.00u          Groep 8 - VO1 - VO2

Gymnastiek                    20.00 - 21.00u          Groep VO3 en ouder


Tafeltennis                     20.00 - 23.00u          competitie programma zie

                                                                        activiteiten pagina home site

  Donderdag


Volleybal                        20.00 - 21.30u          Senioren


  Vrijdag


Tafeltennis                    19.30 - 20.45u           Junioren

Tafeltennis                    20.45 - 22.00u           Senioren


Badminton                    19.00 - 20.00u            Junioren

Badminton                    19.30 - 22.00u            Senioren


  Zaterdag

 

Gymnastiek                   09.00 - 09.45u           Kleuters


  Zondag

 

Badminton                     10.00 - 12.30u          competitie programma zie

                                                                       activiteiten pagina home site